Kurumsal

  

            Palmiye Bisküvi Gıda San. Tic. A.Ş. bisküvi, çikolata, kek, gofret ve kraker  üretiminde Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer almak hedefi ile  2014 yılında Karaman’da  kuruldu.

            Palmiye Bisküvi Gıda San. Tic. A.Ş. 2014 yılında 40.000m2 alan üzerine 27.000 m2 kapalı alan ve 11 üretim hattı ile bisküvinin başkenti Karaman’da üretime başlamıştır. Palmi Markası ile kurulduğu günden itibaren 21. yüzyıl bisküvi sekterune kolayca entegre olarak, büyüyen dünya ve Türkiye ekonomisine eşdeğer yatırımlarına her geçen gün; çalışan, kapalı alan, üretim hattı ve geniş  ürün yelpazesi ile devam etmektedir. Uzman, deneyimli yönetim kadrosu ve çalışanları ile birlikte kaliteli üretimi ilke edinmiş fırmamız yerel ve uluslararası piyasalarda hak ettiği pazar payını her geçen gün artırarak almaktadır.

            Bu hızlı yükselinin ardında;

Yenilikçi bakış açısı,Gençlik ve Anadolu dinamizmi, Hızlı karar alabilme yeteneği ve cesaret, Dünyadaki değişimleri ön görmek ,ihracatta etkin olmak ve her zaman en kaliteyi üretmek vardır.

 

 

Misyon ve Vizyonumuz

            Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda San. Ve Tic A.Ş olarak fabrikamız Ağustos 2014 tarihinde 40,000 m2 alan üzerine 27,000 m2 kapalı alan ve 11 üretim hattı ile Bisküvinin başkenti diye bilinen Karaman’da üretime başlamıştır. Palmi markası ile kurulduğu günden itibaren 21. Yüzyıl bisküvi sektörüne kolayca entegre olarak, büyüyen Dünya ve Türkiye ekonomisine paralel yatırımlarına her geçen gün; çalışan, kapalı alan, üretim hattı ve geniş ürün yelpazesi ile devam etmektedir. Uzman, deneyimli yönetim kadrosu ve çalışanları ile birlikte kalite üretimi ilke edinmiş firmamız yerel ve uluslararası piyasalarda hak ettiği pazar payını her geçen gün artırarak almaktadır.

            Son söz olarak fabrikamız yeni ve yolun başında olmasına rağmen, Palmi markamız ile başardıklarımız ile birçok yeni firmaya örnek olduğumuz için de gurur duymaktayız.

????

**Joomla Hata Ayıklama Konsolu**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**