Lütfi ARSLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

     
           1961 Yılında Karaman’da doğan Lutfi Arslan, İlk Okul, Orta Okul ve Lise tahsilini kendi memleketi olan Karaman’da bitirmiştir. Çukurova Üniversite İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

       Üniversite tahsilini tamamladıktan sonra aile şirketi olarak Yunus İnşaatı kurmuş ve uzun yıllar inşaat sektöründe yer almıştır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve başarıları ile yeni yatırımlara hep açık olan Lütfi Arslan, memleketi Karaman’a ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, yeni iş istihdamı sağlamak amacıyla Ortakları ile birlikte Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda San. Ve Tic. A.Ş’ ni kurmuştur.

        Palmiye A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde İş Hayatına devam etmektedir, Evli ve üç çocuk babasıdır.

   

 Murat KAPLANOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

 Önder ÖZÇELİK

Yönetim Kurulu Üyesi

   
   
       

 Celalettin KAYA

Genel Müdür

     
   
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI

         Değerli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız,

         16.04.2013 tarihinde temellerini atmış olduğumuz Firmamız Palmiye A.Ş’yi, kısa sürede hızlı ve sağlam adımlar ile büyütmenin gururunu yaşamaktayız.

          Bisküvinin başkenti Karaman’da kurmuş olduğumuz, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’nin 495 Çalışan ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamakta ve yeni istihdamlar ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda istikrarlı bir şekilde ihracat ağımızı büyütmeye, ağımıza yeni ülkeler katmaya çalışıyoruz, kısa zamanda büyük bir ihracat ağı oluşturarak, yeni ürünler ile sektörde yerimizi almaktayız.

          Karaman’da sektörde faaliyette bulunan firmaların dünya piyasasında göstermiş oldukları istikrar ve başarıları, bizlere cesaret vermiş ve yol gösterici olmuşlardır. Bunda dolayı sektöre öncülük eden tüm firmalarımıza teşekkürü borç bilmekteyiz.

          Teknolojiye ve insana yapmış olduğumuz yatırımlar devam etmekte olup, Kurulmakta olan ilave tesislerimiz ile kapasitemizi artırmayı hedeflemekteyiz, Yeni tesislerimiz ile birlikte sektörün ihtiyacı olan ürün çeşit sayımızı artırmayı hedefliyoruz.

          Toplamda 52.750 m2 Arsa üzerine, 32.000 m2 kapalı alana ulaşarak, yeni yatırımlarımız ile Hedeflerimiz doğrultusunda hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi sağlayıp, 2023 hedef ve vizyonunu yakalamaya, Türkiye ekonomisine ve istikrarına katkıda bulunmaya önem göstermekteyiz.

“YEMEDİĞİMİZİ YEDİRMEYECEGİZ”

           İlkesi ile Kaliteye Önem Vererek Yapmış Olduğumuz Üretim ile Büyüyen Türkiye Ekonomisine Katkıda Bulunmaktan Gurur Duyuyoruz…

            Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                     Saygı ve Sevgilerimle,

                  Lütfi ARSLAN                                                                                                       06.03.2017

 
????

**Joomla Hata Ayıklama Konsolu**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**